פרס מפעל חיים מאיגוד התעשיינים לענף הדפוס

שלום לקהילה היקרה,

אנחנו, צוות עובדי דפוס עמנואל, רוצים להשתתף בשמחת ההצלחה שלנו ולברך באהבה את המנכ"ל שלנו, מר עמנואל ענו, על ההצלחה המרהיבה שזכה לה בהתמודדות בפרס מפעל חיים מאיגוד התעשיינים לענף הדפוס. אנחנו רואים במענה זה תמיכה מצד עמיתים ושותפים מתעשיית הדפוס ומוצרי הצריכה בקהילה העסקית בישראל.
עמנואל ענו הוא מנהיג מרתק ותותח בתחום הדפוס. המוסר, המומחיות והמחויבות שלו הביאו אותנו לרמות גבוהות מאוד, וההתמודדות בפרס הזה הוא הוכחה לגישתו החיובית. בהנהגתו, דפוס עמנואל הפך לחוד החנית בתעשייה, תוך קליטת טכנולוגיות חדשות וחדשניות באופן מתמיד.
מעבר לכשירות עסקית יוצאת דופן, מר ענו תרם באופן משמעותי לקידום תעשיית הדפוס בישראל. בהשתתפותו באיגודים תעשייתיים ובשותפויות עם גורמים מרכזיים, הוא ייצר אקוסיסטם פורה שמסייע לבתי דפוס ברחבי הארץ לצמוח ולפתח את הפוטנציאל המלא שלהם.
בשם צוות עובדי דפוס עמנואל, אנחנו מבטאים תודה למר ענו על ההנהגה המעולה וההזדמנויות שהוא יצר לנו. המחויבות שלו למערכת הערכים הגבוהה ולטובת העובדים יצרו סביבת עבודה חיובית ומעודדת.
אנחנו מאחלים למר עמנואל ענו המשך והצלחה בכל מהלך דרכו ומבקשים להעניק לו את האיחולים הכנים לבריאות טובה ושלמה. יכולתו להשפיע על התעשייה וליצור שינוי מתמיד היא משקפת ומעודדת.

בברכה חמה,
לירון ענו
סמנכ"ל
דפוס אופסט עמנואל בע"מ

רוצים לדעת יותר?
לבקשה / שאלה לחצ/י כאן
קבצים
דן פרופר - למר לירון ענו החלטת חבר השופטים
דן פרופר - למר לירון ענו החלטת חבר השופטים
דן פרופר - למר לירון ענו החלטת חבר השופטים
כותרת
תוכן
סגירה
סל קניות
סל הקניות ריק