המחלקות שלנו

»

דפוס דיגיטלי

דפוס דיגיטלי

המחלקה הדיגיטלית של דפוס עמנואל נועדה כדי לספק עבורכם, הלקוחות, את כל צרכי הדפוס הדיגיטלי שלכם, במהירות, ביעילות ובאיכות הגבוהה ביותר! את המחלקה הדיגיטלית תוכלו למצוא בקומה השלישית של 'בית עמנואל' ושם תוכלו להתרשם ממכונות הדפוס המתקדמות שלנו, אשר נועדו להדפיס בכל גודל ובכל כמות, לנוחיותכם!

על המחלקה

במחלקה הדיגיטלית שלנו תוכלו להנות ממגוון רחב של שירותים, ביניהם:

  • הדפסות צבעוניות – את ההדפסות הצבעוניות שלנו אנו מבצעים באמצעות מכונת אינדיגו, מהמכונות המשוכללות ביותר בעולם, המאפשרת הדפסה באיכות גבוהה במיוחד וקצב הדפסה מהיר ואמין. עם מכונת HP indigo premium photo quality תוכלו לראות הבדל משמעותי באיכות ההדפסה ותקבלו מוצר מוגמר מושלם!
  • הדפסות בשחור לבן – במחלקה הדיגיטלית שלנו אנו עובדים עם מכונת הדפסה איכותית מתוצרת OC'E, באמצעותה ניתן להדפיס מגוון רחב של מוצרים כמו חוברות לימוד, ספרים, דוחות ועוד, בקצב הדפסה מהפכני! המכונה עובדת ללא מגע יד ומוציאה הדפסות איכותיות כולל ספרים בגימור כריכת סיכות בעובי 1.5 ס"מ, לתוצאה אידיאלית!
  • מדפסות פורמט רחב – בבית הדפוס שלנו קיימות שתי מדפסות פורמט רחב איכותיות של חברת HP  הידועה, המאפשרות לבצע את כל סוגי ההדפסות בפורמט רחב, ומזמינות שימוש במגוון מסחרר של חומרים כגון: נייר פוטו, נייר סינטטי, מדבקות ויניל, קנבס, והנפקת תוצרים כגון: הצמדה על קאפה, יצירת רול-אפים, שירותי למינציה וקפסולציה, ועוד.
  • גימורים  –   אנו מאמינים שעבודה טובה נמדדת גם באיכות הגימור שלה ולכן משקיעים מאמץ מיוחד בגימורים שאנו מציעים ללקוחותינו. בין השירותים של מחלקת הגימורים ניתן למצוא שירותי כריכה מלאים הכוללים ספירלות, כריכת סיכות וכריכת דבק חם, כריכת סיכות עם שדרה מרובעת המדמה ספר בהדבקה, הידוק סיכום, ביגים, קיפולים, למינציה, חיתוך צורני (שטנצים), פרפורציה ועוד. כל שירותי הגימור שלנו ניתנים לכם באותה מחלקה ומאפשרים לכם להנות משירותי הדפסה בתהליך עבודה מדויק, תוך עמידה בלוח זמנים צפוף, וכמובן, מתן גימור אופטימלי לכל פרויקט.
  • מידע משתנה  –  כחלק מחבילת השירותים שלנו, אנו מציעים ללקוחותינו גם הדפסת מידע משתנה. הדפסה זו מאפשרת לכם לשנות חלק קטן בכל עמוד הנשלח להדפסה, על מנת לשנות אותו לפי הצרכים האישיים שלכם (למשל, פנייה ללקוחות באופן אישי). המידע המשתנה יכול להיות תמונות, טקסטים או מספרים, והיא מתבצעת גם בכמויות קטנות ובצבע מלא!

על השירות

בבית הדפוס שלנו תוכלו להנות מצוות מיומן, מלא ידע וניסיון, ובקיא לחלוטין ברזי המקצוע, אשר ישמח לעמוד לשירותכם, לסייע לכם במציאת פתרון ההדפסה הנכונה עבור הצרכים הפרטניים שלכם, ואף לשדרג לכם את החזון בעזרת שלל השירותים הייחודים שלנו.

על האיכות

אנו לעולם לא מתפשרים על האיכות, ודבר זה מתבטא היטב הן באיכות החומרים איתם אנו עובדים, הן בבחירת ציוד העבודה שלנו, והן בתוצאה הסופית הנמסרת ללקוח. אנו מדפיסים על מגוון רחב של חומרים, מציעים ללקוחות סטודיו לעיצוב גרפי שמתרגם כל עבודה ישירות מהמחשב אל מכונות ההדפסה, עבודה בכמויות שונות, גם קטנות וגם גדולות מאד, והכל תמיד באיכות הגבוהה ביותר שניתן!

התקשרו כבר עכשיו ונציג שירות של 'דפוס עמנואל' ישמח לעמוד לשירותכם בטלפון:
03-6812310

 

סרטונים

בית דפוס דיגיטלי - ביצוע הזמנת לק ...

בית עמנואל, קנר 7 אזור תעשייה חדש, ראשון לציון. טל: 03-9424000 פקס: 03-9424007
נושאים
מנכ"ל: עמנואל ענו 050-5212290 - emanuel@em-print.co.il
משנה למנכ"ל: אברהם 050-5906218 - abraham@em-print.co.il
סמנכ"לית: גלית 050-2211020 - galit@em-print.co.il
סמנכ"לית: לימור 050-5480400 - limor@em-print.co.il
סמנכ"לית: ריקי 054-4919181 - riki@em-print.co.il
סמנכ"ל: לירון 050-5617490 - liron@em-print.co.il
קישור להעלאת קבצים גדולים לשרת : ftp://212.143.45.81 - לתמיכה טכנית: 03-9424010 להורדת תוכנת Cyberduck לחצ/י כאן
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....